O nás

Nákup. Prodej. Financování.

O nás

Jsme realitní a znaleckou obchodní společností, která se zabývá zprostředkováním prodeje, pronájmu a koupí nemovitostí. Působíme zejména v Moravskoslezském a Zlínském kraji.
Na realitním trhu jsme téměř 25 let. Naší prioritou je kvalita poskytovaných služeb, profesionální přístup a dokonalý klientský servis.

Zákon o ochraně osobních údajů

Klient v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, bere na vědomí, že osobní údaje poskytnuté Realitní kanceláři na základě Smlouvy a v souvislosti s uzavřením Smlouvy, budou Realitní kanceláří zpracovávány výhradně za účelem dodržení právních povinností Realitní kanceláře a za účelem plnění a uplatnění práv a povinností vyplvajících ze Smlouvy. Klient se zpracováním osobních údajů výslovně souhlasí, přičemž potvrzuje, že jeho osobní údaje poskytnuté Realitní kanceláři jsou přesné a zavazuje se oznámit Realitní kanceláři všechny změny předmětných údajů. Klient rovněž souhlasí s předáním svých osobních údajů zhotoviteli smluv navazujících na Smlouvu (SOSB, kupní smlouva, Smlouva o úschově, atd.). Klient bere na vědomí, že má přístup k osobním údajům, má právo na ochranu osobních údajů a má všechna další práva stanovená v §21 zák. č. 101/2000 Sb. Klient v souladu se zákonem č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasí s využitím svého rodného čísla pro účely Smlouvy a smluv na Smlouvu navazujících a s předáním svého rodného čísla zhotoviteli smluv navazujících na Smlouvu (SOSB, kupní smlouva, Smlouva o úschově, atd.)

REALIT-STAV RK s.r.o.

 
  Štefánikova 1516/33
742 21 Kopřivnice
 

Realitní a stavební společnost REALIT-STAV RK s.r.o.

Kontaktujte nás


Porovnat výpisy

Porovnat