pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Rodinný dvojdomek, 90 m2 + 80 m2, Veřovice

cena v RK

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 3203

Popis nemovitosti

Exkluzívně nabízíme k prodeji dvojdomek řadového typu se dvěmi čísly popisnými, se samostatnými vchody. Momentálně využitelné dvě bytové jednotky, třetí bytová jednotka se nachází v nedodělané rekonstrukci. Oba domy jsou velmi zachovalé s novou fasádou, částečně zateplené (především od severní strany) a průběžně udržované. Dům č. 1 je vystavěn v cca 60 letech, je podsklepený, dvoupodlažní. V I. podlaží domu je kuchyň, koupelna, toaleta, veranda a 2 pokoje. V II. NP jsou 4 pokoje a koupelna (avšak toto II. NP je nedoděláno), nad II. NP se nachází půda.
Dům č. 2 byl dostavěn v roce 1994. Je nepodsklepený a dvoupodlažní. V I.NP se nachází garáž, kotelna a v obytné části je předsíň, toaleta, koupelna, spíž. Do II. NP vede pěkné masívní (dřevěné) schodiště s výstupem do chodby. Zde se nachází kuchyň, 3x pokoj, spíž, koupelna a toaleta. Nad II. NP je půdní prostor. Oba domy jsou vytápěny ústředním topením a každý rodinný dům má plynový kotel i kotel na tuhá paliva. U obou domů je sedlová střecha, s hliníkovou krytinou. Oba rodinné domy jsou napojeny na obecní vodovodní řád a elektřinu 220/380 V. U domů je osázená ovocná zahrada. Dále jsou zde přilehlé objekty – kůlna, zapuštěný sklep a pergola s krbem k odpočinku.
V obci Veřovice je škola, školka, více prodejen s potravinami. Dobrá dostupnost z této podhorské oblasti je 20 min. autem do okresního města Nový Jičín, rovněž do Valašského Meziříčí. Poblíž cca 15 minut jízdy autem je průmyslové město Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm. V obci je vlaková i autobusová doprava, směr Valašské Meziříčí, Ostrava a Studénka. Veřovice jsou hojně navštěvovaným turistickým místem i kulturním centrem. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme financování nemovitosti prostřednictvím našeho hypotéčního centra v Novém Jičíně.

Volejte makléře: René Klvaňa, tel.: 725 726 566

Specifikace nemovitosti

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky