pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Rodinný dům 6+2, Hladké Životice

3 100 000 Kč včetně provize a právních služeb

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 1682
Cena: 3 100 000 Kč včetně provize a právních služeb
Velikost pozemku vlastností: 170,00 m2
Pokoje: 6

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme RD v okrajové části obce Hladké Životice. Jedná se o velmi prostorný dvoupodlažní dům, 6+2, řešený jako dvě bytové jednotky, z čehož v I.NP. je umístěn byt 2+1 s prostornou chodbou, s dřevěným schodištěm do II.NP a s dobře řešeným uzavíratelným zádveřím, kde je zabudována vestavěná skříň na odkládání oblečení a obuvi. Z chodby se vstupuje vždy samostatnými dveřmi do jednotlivých místností (místnosti jsou neprůchozí) a do technické místnosti s prádelnou, samostatným WC a sprchovým koutem. Z technické místnosti vedou dva výstupy a to do kotelny na tuhá paliva a na zahradu za domem.
Dále v II. NP je byt 4+1 včetně samostatného WC a samostatné koupelny. Jednotlivé pokoje v II. NP jsou taktéž neprůchozí, vyjma obývacího pokoje, který je spojen s jídelnou a vstupem do kuchyně. Chtěli bychom vyzdvihnout opravdu velmi prostorný obývací pokoj a jídelnu s dobrým prostorovým řešením a také ložnici, která má výstup prosklenými dveřmi na velký balkón.
Nad II. NP se nachází půdní prostor, momentálně nevyužíván.
Stavba je konstruována z pěnosilikátových tvárnic (ytongu). Stropy jsou železobetonové (hurdisový systém s uložením do patek). Podlaha v I. NP je v celém domě zateplena 10 průměrovým pochůzím polystyreném, s železobetonovou zálivkou a voděvzdornou izolací a položena dlažba. Střecha je sedlová s krytinou z pozinkovaného plechu, krovy mají po celé ploše dřevěný záklop. Elektroinstalace je v celém domě kompletně v mědi, voda je řešena vlastní studnou s pitnou vodou, kde jsou prováděny pravidelné rozbory. Na hranici se nachází obecní vodovodní řád. Dům je vytápěn ústředním topením s plynovým kotlem, s možností přepojování ventilem i na kotel na tuhá paliva. Dům je celkově ve velmi dobrém a udržovaném stavu. U domu se nachází samostatná stavba, zděná hospodářská budova, (o velikosti malého rodinného domu), ve které se nachází samostatná garáž, dvě velké místnosti a v II. NP rozsáhlá půda. Za hospodářskou budovou se nachází kůlna na dříví a zahradní techniky a sklad zemědělských výpěstků.
U domu je velmi rozlehlá zahrada s ovocným sadem, dle slov majitele s velkou výtěžností ovoce. Celková plocha zahrady je 2 850 m2. Před domem Vás uvítá okrasná zahrada se vzrostlou zelení.
Srdečně Vás zveme na prohlídku.

Volejte makléře: René Klvaňa, tel.: 725 726 566

Specifikace nemovitosti

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky