Výsledky Vašeho Vyhledávání

Rodinný dům 2x 2+1, zahrada 1500 m2; Frenštát pod Radhoštěm

NOVINKA
PŮDORYS PŘÍZEMÍ VIZUALIZACE NÁVRH INTERIÉRU PŮDORYS 1.NP

2 400 000 Kč

do oblíbených 
CENA: 2 400 000 Kč
POKOJE: 4
DRUH OBJEKTU: cihlový
TYP DOMU: patrový
UMÍSTĚNÍ OBJEKTU: samostatný
TOALETA: 2
STŘECHA: sedlová
EXKLUZIVNĚ: ano
KOMUNIKACE: obecní, zpevněná
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: elektřina, voda
PARKOVÁNÍ: u domu

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám exkluzivním zastoupením zprostředkuje rodinný dům, se zastavěnou plochou 211 m2.  Doporučujeme pro své umístění v klidné části města a pro malebné výhledy na Beskydy. Nabízí se bydlení v pěkném prostředí, s blízkou dostupností pěší chůze do centra města. K domu náleží zahrada o celkové výměře 1500 m2. Na pozemku je zavedena studna, která je plně funkční. Komfortní atmosféru bydlení zajistí krbová vytápění. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a již je před dokončením dle představ nového majitele. Zbudovány byly nové rozvody elektřiny (v mědi), vody, taktéž odpady. Nově položeny jsou podlahy, nahozeny omítky. Změnou prošly 2 komíny i sklep. Zbudovány byly krovy střechy a okapy. V podlahách koupelny, chodby a kuchyně je připravena kabeláž pro podlahové vytápění. Koupelna má vývody pro 2 umývadla, navíc je zbudován prostor pro sušárnu (saunu) a šatnu. Toaleta je oddělená, součástí je přívod vody  pro bidet. Dům má 2 menší sklepy z nichž jeden je s nově zbudovaným schodištěm, taktéž podlahou, izolací a zavedena je i elektřina pro osvětlení. Druhý sklep plnil funkci uložiště pro uhlí. Odpad je sveden do septiku.

1.NP je ve fázi hrubé stavby. Dispoziční řešení: 2 místnosti, toaleta a sprchový kout, kuchyň (případně další pokoj). V plánu majitele bylo realizovat schodiště do patra vedoucí z prostoru verandy, kde se nachází i druhý vchod.  Nabízí se tak i dvougenerační bydlení s výhodou samostatného vchodu.

Zahrada je oplocena. Dům je cihlový. Příjezd k domu je po obecní zpevněné komunikaci.

Pro sjednání termínu prohlídky volejte makléře, kdykoli během dne. V případě zájmu o financování hypotékou zajistíme finanční poradenství.

PENB-G (v souladu s platným zákonem dočasně zařazujeme do doby jeho předložení do energetické třídy G.)

 

 

Specifikace nemovitosti

studna
volný ihned
sklep
v rovině
půda

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín
+420 608 777 147
koutna@realitstav.cz

Kontaktujte mě