pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Rodinný dům 5+1, Hladké Životice

680 000 Kč včetně provize a právních služeb

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 2717
Cena: 680 000 Kč včetně provize a právních služeb
Velikost majetku: 100,00 m2
Pokoje: 5
Koupelny: 1

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji zprostředkovat prodej rodinného domu 5+1 se zahradou na klidném místě v obci Hladké Životice. Dům je částečně podsklepený, v původním stavu, určený kompletně k celkové rekonstrukci dle přání a představ nového majitele. Dispozice: Sklep: menší sklepní místnost.
Přízemí: toaleta, koupelna, kuchyň s jídelnou, vstup do sklepa a vstup do velké prostorné stodoly ( dílny ). Patro: 4x pokoj a vstup do střešního prostoru.
Dům je postaven z cihel. Střecha je rovná, krytá asfaltovou lepenkou IPA, ve velmi špatném stavu. Okna jsou původní dřevěná. Vlastní studna – užitková voda. Odpady jsou svedeny do septiku. Elektřina na pozemku. Plynovod a obecní řád vody do domu zavedeny nejsou. K domu na pozemku se nachází menší “kůlna”, kterou lze využít jako zahradní domek s posezením či na ukládání zahradních věcí. Pozemek má celkovou výměru včetně zastavěné plochy domu 1 394m2.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a máte zájem o bližší informace a prohlídku, kontaktujte makléře. Nemovitost nutno vidět osobně!!!

Volejte makléře: Lenka Zivčáková, tel.: 607 625 703

Specifikace nemovitosti

Lenka Zivčáková

Realitní makléřka a exekuce, Fulnek, Odry, Bílovec a příbuzné lokality okr.Nový-Jičín
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky