pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Rodinný dům 3+1, 4+kk, Bartošovice

4 500 000 Kč

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 1516
Cena: 4 500 000 Kč
Velikost pozemku vlastností: 120,00 m2
Pokoje: 7
Koupelny: 3

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám výhradním zastoupením zprostředkuje prodej rodinného domu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+1 a 4+kk a prostorem ke komerčnímu využití, dnes využíváno jako zařízený autoservis.
Dům byl kompletně zrekonstruován před 5 lety. Bytové jednotky jsou osazeny novými kotly německé značky Buderus, pro každou bytovou jednotku zvlášť včetně hodin. Při rekonstrukci byly použity kvalitní stavební materiály.
Bytová jednotka 3+1, výměra 113 m2.
Byt je dispozičně velmi dobře řešený. Při vstupu se nacházíte v předsíni, dále interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka zhotovena na míru), který je vybaven moderními vestavěnými spotřebiči.
Ložnice, dětský pokoj je od interiéru oddělen velkou prostornou chodbou, ze které se dále dostaneme do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Nově jsou instalovány veškeré rozvody vody a elektřiny, omítky. V celém bytě je na podlahách položena dlažba. V obývacím pokoji a kuchyni je navíc elektrické podlahové vytápění. Veškeré vybavení, které je součástí bytu zůstává. Byt je čistý, udržovaný k okamžitému nastěhování.
Bytová jednotka 4+kk, výměra 108 m2 + půda 73 m2.
Při vstupu do bytu se ocitnete v předsíni, ze které můžete do technické místnosti se šatnou. Dále do velkého prostorného interiéru obývacího pokoje s moderní na míru vyrobenou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, koupelny se sprchovým koutem, vanou a toaletou. Dále se v nižším patře bytu nachází dva samostatné pokoje. Masivní dřevěné schody Vás zavedou do vyššího patra ložnice s druhou samostatnou koupelnou včetně toalety. Vedle ložnice se v podkrovním prostoru nachází druhá šatna. V ložnici je zavedena klimatizace. V celém bytě byla rovněž provedena celková výměna rozvodu vody a elektřiny, nové omítky. Na podlahách byla použitá kvalitní plovoucí podlaha. Opět i veškeré vybavení, které je součástí bytu zůstává.
V rodinném domě se nachází zavedený a plně vybavený autoservis, který čítá 3 samostatné velké prostory včetně kompletního sociálního zázemí. Hlavní dílna je osazená dvěma sloupovými zvedáky. Kompletně obložena dlažbou a obklady dle hygienických norem a vybavena montážními stoly. Vstup do hlavní dílny je zajištěn elektrickými roletovými dveřmi. Za hlavní dílnou jsou dvě samostatné garáže, momentálně využívané jako karosárna a přípravna na lakování.
Pod domem je umístěný sklepní klenbový prostor, který byl využívaný jako soukromá vinárnička s barovým pultem.
Nová plastová okna + střešní dřevěné veluxy. Kompletně nová střecha včetně krovů a zateplení. Zateplení s velmi dobrým energetickým koeficientem.
V případě zájmu o prohlídku a další informace kontaktujte makléře kdykoliv během dne. S případným financováním Vám rádi pomůžeme prostřednictvím našeho hypotečního centra. Doporučujeme!

Volejte makléře: René Klvaňa, tel.: 725 726 566

Specifikace nemovitosti

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky