pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Rodinný dům, Jeseník nad Odrou

NOVINKA
GARÁŽ POHLED ZE ZAHRADY na zahradní domek a stavbu s garáží STAVBA - GARÁŽ, POHLED ZE ZAHRADY ZAHRADNÍ DOMEK SPOLEČNÝ S CHLÍVKEM (ovce, slepice) ODDĚLENÁ ZAHRADA PLOTEM, PROSTRANSTVÍ PRO DĚTI CHLAPECKÝ POKOJ DÍVČÍ POKOJ STUDENTSKÝ POKOJ LOŽNICE JÍDELNA

NA DOTAZ V RK

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 3661
DRUH OBJEKTU: CIHLOVÝ
TYP DOMU: SAMOSTATNÝ
POČET MÍSTNOSTÍ: 8
UMÍSTĚNÍ OBJEKTU: V ROVINĚ
ZASTAVĚNÁ PLOCHA (m2): 0
ZAHRADA: 3772 m2
URČEN: ihned k bydlení
TOALETA: 1
KOUPELNA: 1
STŘECHA: SEDLOVÁ
STAV DOMU: velmi dobrý
KOLAUDACE: 1991
PENB: do doby jeho zpracování zařazujeme do sk. G
EXKLUZIVNĚ: ano
BALKON / LODŽIE: ne
KOMUNIKACE: obecní
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: vodovod, elektřina
ELEKTŘINA: 220/380 V
STAV NEMOVITOSTI: po rekonstrukci
PARKOVÁNÍ: u domu i garáž
KANALIZACE: septik

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám zprostředkujeme cihlový rodinný dům, který je již po rekonstrukci. Na první pohled působí malým dojmem, avšak dům je praktický počtem místností i jejich ideálními rozměry. Součástí zastavěné plochy a nádvoří je původní stodola, v níž z části je zbudovaná garáž. Navazující volný prostor stodoly vybízí k vlastní realizaci. Styl opracování vstupních vrat ze dřeva, obložení kameny působí jedinečným, přesto velmi vkusným dojmem. V tomto duchu se nese okolí i interiér domu.

Příchod rozmanitou uličkou k zádveří vás okouzlí. Osázena navíc stromky a terasa v místě určena k venkovnímu posezení vám přináší pocit volnosti, kousek přírody a soukromí. Pokročíme-li dál otevře se vám lukrativní prostranství zahrady. Její rozlohou budete nadšeni, kde každý člen rodiny si tady najde to své. Rodina s dětmi ocení již zbudovaný prostor s klouzačkou a houpačkou. Případně je vašim záměrem vlastnit velkou zahradu s cílem chovat zvířata či vypěstovat sad? Je rozloha pozemku o výměře 3772 m2 ideální. Výhodu okolí pro bydlení spatřujeme bez těsné blízkosti sousedství.

  • Přízemí sestává z jednoho dětského pokoje, kuchyně s odděleným jídelním koutem, na který navazuje obývací pokoj. Dále pokoj, který je v současnosti využíván jako kancelář. Koupelna s toaletou a kotelna. 1.NP disponuje dvěma dětskými pokoji, navzájem neprůchozí.
  • Dům je vytápěn tepelným čerpadlem. Rovněž ohřev vody je za pomocí tepelného čerpadla. Dům je zkolaudován roku 1991. Téhož roku, byla provedena přístavba, kde vznikl obývací pokoj s průchodem na verandu a do zahrady. Rekonstrukce interiéru pokojů a kuchyně vybavena spotřebiči a lednicí (s výrobou ledu), byly provedeny roku 2018. Dům je zateplen a byl odizolován roku 2015, rovněž přistavěné zahradní domky a garáž. Roku 2015 byla elektřina zavedena do mědi. Dům je napojen na obecní vodovod a odpady jsou svedeny do septiku. Zabudována jsou plastová okna, nové interiérové dveře a podlahy.

Nemovitost se nachází v malé obci Polouvsí. Dojezd do města Nový-Jičín je ve vzdálenosti cca 20 min. Historickou památkou, kterou v této oblasti můžete navštívit je zřícenina hradu Starý Jičín.

  • Doporučujeme prohlídku. Pro více informací a sjednání termínu prohlídky oslovte makléřku. Je-li pro vás řešením zajistit dostatek finančních prostředků prodejem vaši nemovitosti pomůžu vám jak s prodejem, tak i s návazností zprostředkování.

Specifikace nemovitosti

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín; okolí Rožnov p.R, Kunčice p.O., Ostrava
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky