Výsledky Vašeho Vyhledávání

Pozemek 6.086 m2, Doubrava okr. Karviná

VIDEOPROHLÍDKA
Video

1.186 770 Kč

do oblíbených 
VELIKOST: 6 086 m2
INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: elektřina, voda

Popis nemovitosti

Výhradním zastoupením Vám zprostředkujeme stavební pozemek o celkové rozloze 6086 m2. Pozemek je v rovině, pravidelného tvaru a nabízí se možnost rozdělení a postavení dvou rodinných domů. Pozemek je situován v roztroušené zástavbě ve velmi atraktivní lokalitě v blízkosti lesa. V klidné části obce, s vlastní příjezdovou cestou (ostatní plochou o rozloze 771 m2).  Nabízí se komfortní bydlení v dostatečném soukromí. Inženýrské sítě jsou v dosahu.

Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností. S dětmi využijete v letním období místní koupaliště, atraktivní dětský Dinopark, v turistice cyklostezku Olši vedoucí z Bohumína do Českého Těšína. Z Doubravského kopce za dobré viditelnosti lze spatřit malebný pohled na Beskydy. Obec zajišťuje dostatečně kvalitní komunikační spoje do okolních měst:  Frýdek-Místek, Ostrava, Český Těšín, Karviná, Bohumín.

Na sousedící parcele (mimo nabízenou) je již v plánu výstavba rodinného domu. V plánu majitele při realizaci stavby, je zajistit přípojky elektřiny vedoucí k nabízenému pozemku.

Pro více informací a sjednání termínu prohlídky nemovitosti mne neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Specifikace nemovitosti

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín
+420 608 777 147
koutna@realitstav.cz

Kontaktujte mě