pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Pozemek 868 m2; Příbor-Prchalov

660 548 Kč

přidat k oblíbeným 
ID nemovitosti: 3620
Cena: 660 548 Kč

Popis nemovitosti

NOVĚ NABÍZÍM POZEMEK o výměře 868 m2.  Pozemek je již vytyčen. Pozemek je možné dál rozšiřovat přikoupením navazující plochy pro využití zahrady  v součtu až 1600 m2.

📍 Chat není nikde dost, tudíž vám nabízím pozemek, kde máte možnost realizovat svou vlastní představu rekreační stavby. Pozemek je v zastavitelné ploše smíšené obytné (SO). Vhodný i pro menší rodinný dům tipu bungalov. Zastavěnost na pozemku je do 40 %. Umístěn v okrajové části obce Prchalov. Nachází se ve vedlejší a velmi klidné ulici. Výstavba rodinného domu na předmětném pozemku, jako stavba (hlavní využití), je možná za dodržení podmínek ochranných pásem. 

📍 Pozemek je položen v rovině s celodenním prosluněním. K pozemku se dostáváte po obecní komunikaci. Hlavní řád vodovodu, plynovodu a dešťové kanalizace je ve vzdálenosti cca do 100 m. Odpady na pozemku lze řešit ČOV se vsakem. A přísun vody vlastní studnou. Doporučujeme využít dotací a zelenou úsporám.

📍 V dostupnosti autobusová zastávka s dojezdem do nejbližšího města Příbor 5 min jízdy. Trasu lze zvládnout i pěší chůzí procházkou. Pro zájemce nabízím uzavření hypotéky či úvěru smluvním partnerem. Pro bližší informace doporučuji prohlídku za mé přítomnosti.

makléřka:  Milada Koutná

tel:   608 777 147

 

 

Specifikace nemovitosti

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín; okolí Rožnov p.R, Kunčice p.O., Ostrava
Kontaktujte mě

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky