Výsledky Vašeho Vyhledávání

Družstevní byt 3+1, zahrada, garáž, Hladké Životice

1 495 000 Kč včetně provize a právních služeb

do oblíbených 
CENA: 1 495 000 Kč včetně provize a právních služeb
POKOJE: 3
LOŽNICE: 1
KOUPELNA: 1

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1+lodžie v obci Hladké Životice. Byt je o výměře 67 m2. Bytová jednotka je situována ve II. NP panelového domu ze IV. NP. Byt je po částečných úpravách, v čistém a udržovaném stavu. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka, na podlaze je lino. V pokojích jsou parkety. Koupelna je opatřena vanou, interiér je v obkladech a dlažbě, rovněž toaleta. Byt má velkou komoru pro uskladnění věcí. Součástí bytu je uzamykatelná lodžie o výměře 2,15 m2, která se nachází v mezipatře. Bytová jednotka má vlastní vytápění, napojení na ústřední topení je v mědi, instalace proběhla v roce 2007. Plynový turbokotel Therm byl pořízen v roce 2012. Byt má sklep o výměře 2,18 m2. K užívání patří i společné prostory domu, např. kočárkárna. Společná je i bývalá kotelna, dnes slouží jako velká garáž s užitkovou vodou ze studny. (k umývání vozidel atd.)
Dům je po revitalizaci, v roce 2007 zde byla namontovaná plastová okna, v roce 2015 proběhlo zateplení domu. Oprava střechy byla provedena v roce 2008.
K bytu náleží zahrada o výměře cca 200 m2 se zděnou garáží a zahradní kuchyní. Z této zahradní kuchyně je pak dále vstup do pergoly s posezením a zahrady. Garáž s kuchyní má výměru cca 40 m2. Objekt je opatřen elektrickou přípojkou a v objektu se nachází rozvod elektrické energie o napětí 220 a 380 V. Na zahradě si původní majitel v letních měsících umísťoval bazén, který je možno napouštět ze společné studny. Na zahradě rostou okrasné trvalé keře, jak jehličnaté, tak listnaté. Zahrada s garáží je v osobním vlastnictví se zápisem na KN. Dům s bytovou jednotkou a zahradou, která je cca 20 m od domu se nachází v opravdu klidném prostředí a celé okolí působí vesnickým charakterem a vzhledem k tomu, že dům je ve slepé ulici je u domu minimální provoz vozidel (takřka žádný)a výborné parkování. Obec Hladké Životice leží cca 12 km od Nového Jičína. V obci je obecní úřad, pošta, základní i mateřská škola. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme financování nemovitosti.

Volejte makléře: René Klvaňa, tel.: 725 726 566

Specifikace nemovitosti

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce
+420 725 726 566
klvana@realitstav.cz

Kontaktujte mě