Výsledky Vašeho Vyhledávání

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality v okr. Nový Jičín | koutna@realitstav.cz
Moje Podrobnosti

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality v okr. Nový Jičín

O mně

Reference

Hned úvodem musím říct, že jsem s pí.Koutnou spolupracoval již podruhé a byl jsem vždy s její prací velmi spokojen. Podruhé jsme si ji s ženou zvolili jako jediného makléře na prodej našeho bytu v OV, a to díky předchozí spolupráci. Každopádně nelitujeme našeho rozhodnutí, neb pí. Koutná se nám maximálně snažila vyjít vstříc, a to i přesto že jsme již v dané lokalitě nebydleli a první 2 měsíce byl v bytě ještě navíc nájemník. I přes tyto překážky se uskutečnilo dostatečné množství prohlídek, i prezentace prodeje našeho bytu byla vynikající, takže tím pádem zájem o byt byl. Konečný prodej se sice uskutečnil až na druhý pokus, neboť došlo k odstoupení od koupě prvních zájemců, kteří se tak rozhodli pouze z osobních důvodu, které jim bránily v dokončení koupě. Nicméně i přes tuto skutečnost pí. Koutná měla do týdne další zájemce a proběhla okamžitá rezervace i následný prodej. Celkový přístup pí. Koutné hodnotíme velmi kladně, neboť si dokázala poradit s mnohými úskalími při prodeji a do 4 měsíců od zahájení se jí podařilo byt v nepříliš žádané lokalitě prodat, a to za cenu, kterou jsme požadovali. A to mě nejvíce potěšilo, neboť nás netlačila ke snížení ceny, ale právě naopak se snažila vystihnout ony přednosti bytu, díky kterým cena zůstala zachována a zájem o byt neklesal.

30. července 2017

manželé N., spokojený klienti

 

”Koupili jsme si byt na Dubině a nebyla to naše první nemovitost. Nicméně první přes firmu Realit-Stav. Tímto můžeme posoudit a potvrdit rčení, že i když dva dělají totéž nikdy to není totéž. Měli jsme zkušenost laxního a strohého přístupu u jiných kanceláří. U firmy Realitstav konkrétně s makléřkou paní Koutnou a makléřem panem Klvaňou byla komunikace vždy slušná a lidská. Informace předávali jasně a srozumitelně. Co slíbili, splnili. Získali jsme důvěru a měli jsme na makléře spolehnutí. Tímto děkujeme za uzavřený převod s lehkostí a celkový právní servis. Můžeme jen doporučit. Kdo hledá profesionalitu, stabilitu a celkovou kvalitu prodeje je zde na správné adrese. ”

19. července 2017

Vivi Tram, spokojený klienti

 

“ Dobrý den paní Koutná, touto cestou Vám chci poděkovat za Váš profesionální a přátelský přístup při realizaci prodeje mého bytu. Velmi oceňuji Vaše vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání! Vše fungovalo tak jak má. Bez Vás bych prodej tak jednoduše nezvládla a jsem velmi ráda, že jsem si Vás vybrala jako svou makléřku. Bude-li v budoucnu potřeba, opět si určitě zvolím Vaše služby a hlavně je budu s lehkým srdcem Všem známým doporučovat. Spokojený klient je totiž tou nejlepší reklamou. S pozdravem a přáním pohodového léta Spokojený klient Olbrichová Michaela”

28. června 2017

Olbrichová Michaela, spokojený klienti

 

“ Moc Vám děkujeme za příjemnou spolupráci. Celý prodej nemovitosti šel rychle. Paní Koutná našla kupce velice rychle, všechno ihned zařídila a celý prodej nemovitosti byl svižný a bezproblémový. Byla jsem velice spokojená s profesionálním a zárověn milým přístupem paní makléřky. Určitě Vás můžu jen doporučit a těším se na případnou další spolupráci. ”

31. březen 2017

Eva Picková , spokojený klienti

 


Koncem loňského roku jsem prodával svůj pozemek ve Veřovicích a zprostředkování prodeje této nemovitosti jsem svěřil realitní kanceláři Realit-Stav RK, s.r.o. Chci poděkovat této obchodní firmě, jmenovitě paní Koutné za přístup, který mé nemovitosti věnovala. Hlavně za rychlý prodej, administrační úkony a také za ochotu a vstřícnost, kdy mě o všem informovala a zajistila mnohé další. V budoucnu budu určitě rád s touto firmou spolupracovat

23. březen 2017

p. Šmahlík, spokojený klienti

 

“Při prodeji bytu jsme byli velmi překvapeni s jakou profesionalitou a jistotou nám paní makléřka Milada Koutná vycházela vstříc. Jsme moc spokojeni a v budoucnu se s jistotou na tuto realitní kancelář obrátíme. Děkujeme za perfektně odvedenou práci Sklenářovi”

10. listopadu 2016

Sklenářovi, spokojený klienti
“Služby realitní kanceláře jsme využili již 2x a musím vyjádřit 100% spokojenost s jejich prací, jmenovitě s paní Košťálovou, která k zadaným našim požadavkům přistupovala velmi profesionálně a s okamžitou platností vyřídila vše potřebné. Pokud budeme v budoucnu potřebovat některou z nabízených služeb firmy, určitě oslovíme právě tuto firmu, protože jsme byli maximálně spokojeni a vřele budeme firmu doporučovat svým známým, právě pro rychlé a profesionální služby. Moc děkujeme, že jste ! Novotní”

20. listopadu 2015

Jiřina Novotná, spokojený klienti

 

Kontaktujte mě