pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce | klvana@realitstav.cz
Moje detaily

René Klvaňa

Jednatel společnosti a realitní makléř; výkup nemovitostí, exekuce

O mně

Reference

Byl jsem spoluvlastníkem pozemků v obci Frenštát pod Radhoštěm. Cca 7 let jsem spolupracoval s realitní kanceláří REALIT-STAV RK s.r.o. a musím říct, že k mé maximální spokojenosti. Tato realitní kancelář mi vyšla v mnohém i nadstandartně vstříc, kdy zajistila rozparcelování pozemků, vyřízení žádosti a schválení podstatných formalit na územním plánování a stavebním úřadu a v neposlední řadě i veškerý právní a úvěrový servis.
Vzhledem k poměrně dlouhodobému prodeji z důvodů řešení formalit přes úřady si pan Klvaňa neúčtoval žádné navýšené náklady oproti původní domluvené odměně a já jsem byl s jeho prací maximálně spokojen.
Tímto bych panu Klvaňovi a kolektivu ve firmě REALIT-STAV RK s.r.o. chtěl poděkovat za jejich příkladnou práci a firmu REALIT-STAV RK s.r.o., pokud bude potřeba, vždy znovu rád využiji a mohu jen vřele doporučit.


1.12.2017

Ing. Jiljí Přadka - tel.: 603 786 603, spokojený klient

 

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za vynikající práci firmě REALIT-STAV RK s.r.o. z Kopřivnice, jmenovitě panu Klvaňovi R. za perfektní a profesionální práci při prodeji mé nemovitosti (rodinného domu) v Luboměři č.p. 58. Svůj rodinný dům jsem se pokoušela prodat již od roku 2015 prostřednictvím jiné (nejmenované) realitní kanceláře, avšak neúspěšně! Při přestupu k firmě REALIT-STAV RK s.r.o. jsem okamžitě zpozorovala opravdu perfektní a výjimečný postup práce, lišící se v mnohém od původní realitní kanceláře a jejich práce po velmi krátké době, „i přes značné problémy s úvěrující bankou“ přinesla velmi kladné výsledky.
Tuto firmu mohu ostatním prodávajícím s čistým svědomím velmi doporučit. Ještě jednou mnohokrát děkuji!


15.11.2017

Marie Droščáková - Luboměř, spokojený klienti

 

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Moje výpisy

Všechno (12)
BYT (1)
DŮM (4)
POZEMEK (7)
NOVINKA
580 000 Kč
NOVINKA
2 300 000 Kč cena včetně provize a právních služeb
NOVINKA
5 000 000 Kč cena včetně provize a právních služeb

Porovnejte nabídky