pokročilé vyhledávání
pokročilé vyhledávání

0 Kč na 6 000 000 Kč

Další možnosti vyhledávání
našli jsme 0 Výsledek
Výsledky vyhledávání

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín; okolí Rožnov p.R, Kunčice p.O., Ostrava | koutna@realitstav.cz
Moje detaily

Bc. Milada Koutná, DiS.

Realitní makléřka, Frenštát p.R. a příbuzné lokality okr. Nový Jičín; okolí Rožnov p.R, Kunčice p.O., Ostrava

O mně

Zabývám se realitním podnikáním od roku 2015. Jsem pro Vás záštitou provést Vás celým procesem zprostředkování nemovitosti bez starostí. Připravuji před prodejem vše potřebné, pečlivě a důsledně. Ke každému klientovi přistupuji s plným nasazením a odhodláním dotáhnout prodej do zdárného konce. Výhodou je, že naše kancelář nevede žádné call linky. Máte na mě přímé telefonické spojení. Vždy se mi dovoláte a na dotazy formou emailu odpovídám. Je-li tato stránka obchodního partnera pro vás důležitá a jsou-li pro vás reference dostatečným výsledkem práce, neváhejte mě oslovit.

 


Reference

Dobrý den paní Koutná.
Děkuji za Vaše vstřícné jednání při koupi bytu ve Studénce na ul. Mírova. Děkuji za seriozní přístup a rychlé jednání, i převod, který byl dobře navázán. Oceňuji, že jste vykomunikovala vše potřebné.
A děkuji touto cestou i panu Klvaňovi za služby jakožto dohlížející na samotném družstvu a doprovod u dodavatelů energií.

12. leden 2018

Jalůvka, spokojený klienti

 

Po několika špatných zkušenostech a následném skoro zlomením hole,nad pojmem ¨realitní makléř¨ mi paní Koutná, už nejednou předvedla úspěšnou, ochotnou, profesionální, přitom lidskou realitní pomoc. Věřím, že při jejím oslovení, budete vždy spokojení stejně jako Já.
Děkuji Antonín K.

16. listopad 2017

Antonín K., spokojený klienti

 

Hned úvodem musím říct, že jsem s pí.Koutnou spolupracoval již podruhé a byl jsem vždy s její prací velmi spokojen. Podruhé jsme si ji s ženou zvolili jako jediného makléře na prodej našeho bytu v OV, a to díky předchozí spolupráci. Každopádně nelitujeme našeho rozhodnutí, neb pí. Koutná se nám maximálně snažila vyjít vstříc, a to i přesto že jsme již v dané lokalitě nebydleli a první 2 měsíce byl v bytě ještě navíc nájemník. I přes tyto překážky se uskutečnilo dostatečné množství prohlídek, i prezentace prodeje našeho bytu byla vynikající, takže tím pádem zájem o byt byl. Konečný prodej se sice uskutečnil až na druhý pokus, neboť došlo k odstoupení od koupě prvních zájemců, kteří se tak rozhodli pouze z osobních důvodu, které jim bránily v dokončení koupě. Nicméně i přes tuto skutečnost pí. Koutná měla do týdne další zájemce a proběhla okamžitá rezervace i následný prodej. Celkový přístup pí. Koutné hodnotíme velmi kladně, neboť si dokázala poradit s mnohými úskalími při prodeji a do 4 měsíců od zahájení se jí podařilo byt v nepříliš žádané lokalitě prodat, a to za cenu, kterou jsme požadovali. A to mě nejvíce potěšilo, neboť nás netlačila ke snížení ceny, ale právě naopak se snažila vystihnout ony přednosti bytu, díky kterým cena zůstala zachována a zájem o byt neklesal.

30. července 2017

manželé N., spokojený klienti

 

”Koupili jsme si byt na Dubině a nebyla to naše první nemovitost. Nicméně první přes firmu Realit-Stav. Tímto můžeme posoudit a potvrdit rčení, že i když dva dělají totéž nikdy to není totéž. Měli jsme zkušenost laxního a strohého přístupu u jiných kanceláří. U firmy Realitstav konkrétně s makléřkou paní Koutnou a makléřem panem Klvaňou byla komunikace vždy slušná a lidská. Informace předávali jasně a srozumitelně. Co slíbili, splnili. Získali jsme důvěru a měli jsme na makléře spolehnutí. Tímto děkujeme za uzavřený převod s lehkostí a celkový právní servis. Můžeme jen doporučit. Kdo hledá profesionalitu, stabilitu a celkovou kvalitu prodeje je zde na správné adrese. ”

19. července 2017

Vivi Tram, spokojený klienti

 

“ Dobrý den paní Koutná, touto cestou Vám chci poděkovat za Váš profesionální a přátelský přístup při realizaci prodeje mého bytu. Velmi oceňuji Vaše vstřícné, pohodové a zároveň korektní jednání! Vše fungovalo tak jak má. Bez Vás bych prodej tak jednoduše nezvládla a jsem velmi ráda, že jsem si Vás vybrala jako svou makléřku. Bude-li v budoucnu potřeba, opět si určitě zvolím Vaše služby a hlavně je budu s lehkým srdcem Všem známým doporučovat. Spokojený klient je totiž tou nejlepší reklamou. S pozdravem a přáním pohodového léta Spokojený klient Olbrichová Michaela”

28. června 2017

Olbrichová Michaela, spokojený klienti

 

“ Moc Vám děkujeme za příjemnou spolupráci. Celý prodej nemovitosti šel rychle. Paní Koutná našla kupce velice rychle, všechno ihned zařídila a celý prodej nemovitosti byl svižný a bezproblémový. Byla jsem velice spokojená s profesionálním a zárověn milým přístupem paní makléřky. Určitě Vás můžu jen doporučit a těším se na případnou další spolupráci. ”

31. březen 2017

Eva Picková , spokojený klienti

 


Koncem loňského roku jsem prodával svůj pozemek ve Veřovicích a zprostředkování prodeje této nemovitosti jsem svěřil realitní kanceláři Realit-Stav RK, s.r.o. Chci poděkovat této obchodní firmě, jmenovitě paní Koutné za přístup, který mé nemovitosti věnovala. Hlavně za rychlý prodej, administrační úkony a také za ochotu a vstřícnost, kdy mě o všem informovala a zajistila mnohé další. V budoucnu budu určitě rád s touto firmou spolupracovat

23. březen 2017

p. Šmahlík, spokojený klienti

 

“Při prodeji bytu jsme byli velmi překvapeni s jakou profesionalitou a jistotou nám paní makléřka Milada Koutná vycházela vstříc. Jsme moc spokojeni a v budoucnu se s jistotou na tuto realitní kancelář obrátíme. Děkujeme za perfektně odvedenou práci Sklenářovi”

10. listopadu 2016

Sklenářovi, spokojený klienti
“Služby realitní kanceláře jsme využili již 2x a musím vyjádřit 100% spokojenost s jejich prací, jmenovitě s paní Košťálovou, která k zadaným našim požadavkům přistupovala velmi profesionálně a s okamžitou platností vyřídila vše potřebné. Pokud budeme v budoucnu potřebovat některou z nabízených služeb firmy, určitě oslovíme právě tuto firmu, protože jsme byli maximálně spokojeni a vřele budeme firmu doporučovat svým známým, právě pro rychlé a profesionální služby. Moc děkujeme, že jste ! Novotní”

20. listopadu 2015

Jiřina Novotná, spokojený klienti

 

Kontaktujte mě

Naplánovat zobrazení?

Porovnejte nabídky